Hacienda Torcoroma Villa
Deze gesitueerde in Bucaramanga Hacienda Torcoroma Villa Bucaramanga ligt op sechts 5 minuten te voet van het Ciudad Bolivar Park en biedt snelle toegang tot bezienswaardigheden in de buurt.
De villa bevindt zich op 2 km afstand van het Museo de Arte Moderno de Bucaramanga, evenals op 2,1 km afstand van het Parque Ecológico La Flora. Het vakantiehuis biedt ook de nabijheid van natuurlijke bezienswaardigheden zoals het waterpark Acualago, op 10 minuten rijden. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Parque San Pio, gelegen 2,2 km verderop.
Gasten kunnen dineren in Los 3 elefantes, binnen een paar straten van deze villa. De dichtstbijzijnde luchthaven Bucaramanga bevindt zich op 5 km afstand van de 2-badkamer accommodatie.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Terras
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Bucaramanga van Hacienda Torcoroma Villa?
De luchthaven Bucaramanga en Hacienda Torcoroma Villa liggen op een afstand van 5 km van elkaar. - ❓
Biedt Hacienda Torcoroma Villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Hacienda Torcoroma Villa biedt WiFi aan. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Hacienda Torcoroma Villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Hacienda Torcoroma Villa. - ❓
Welke gasten komen het vaakst naar het vakantiehuis?
Het vakantiehuis is populair bij zakengasten, maar alle gasten zijn welkom. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar de villa mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in de villa verblijven. - ❓
Biedt Hacienda Torcoroma Villa een mooi uitzicht?
Gasten van Hacienda Torcoroma Villa hebben uitzicht op de tuin. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Hacienda Torcoroma Villa?
Gasten die in Hacienda Torcoroma Villa verblijven, kunnen gemakkelijk Neomundo Convention Centre en het Centro Cultural del Oriente bereiken, die respectievelijk binnen 25 minuten wandelen vanaf de accommodatie en op 2 km afstand liggen.